| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CDC25A, C-Terminus |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, mouse, dog, bovine, rat, horse, gibbon, chimpanzee, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CDC25A Antibody (C-Terminus, FITC) LS-C481246. Specificity: Human CDC25A |
| Immunogen | Synthetic peptide from C-Terminus of human CDC25A (P30304, NP_963861). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Monkey, Galago, Marmoset, Mouse, Rat, Elephant, Dog, Bovine, Rabbit, Horse, Opossum, Zebra finch (100%); Guinea pig, Platypus, Xenopus (92%); Turkey, Chicken, Zebrafish (84%). |
| Other Names | CDC25A, CDC25A2-CAG isoform, Cell division cycle 25A, CDC25A phosphatase, CDC25Hu1, M-phase inducer phosphatase 1, CDC25A2 |
| Gene, Accession # | CDC25A, Gene ID: 993 |
| Catalog # | LS-C481246 |
| Price | |
| Order / More Info | CDC25A, C-Terminus Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|