| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | SPPL2A cDNA Clone |
| Description | MW: 58,143 Da. |
| Size | 0.01 mg Plasmid + 0.2 mL Glycerol-Stock |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens signal peptide peptidase-like 2A, mRNA; Signal peptide peptidase-like 2A; signal peptide peptidase-like 2A; signal peptide peptidase like 2A; Intramembrane protease 3] |
| Gene, Accession, CAS # | SPPL2A, Gene ID: 84888, Accession: BC025740 |
| Catalog # | MBS1273366 |
| Price | |
| Order / More Info | SPPL2A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|