| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | GPR172A cDNA Clone |
| Description | MW: 45,777 Da. |
| Size | 0.01 mg Plasmid + 0.2 mL Glycerol-Stock |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens G protein-coupled receptor 172A, mRNA; Solute carrier family 52, riboflavin transporter, member 2; solute carrier family 52, riboflavin transporter, member 2; solute carrier family 52 member 2; Porcine endogenous retrovirus A receptor 1; PERV-A receptor 1; Protein GPR172A; Riboflavin transporter 3; hRFT3] |
| Gene, Accession, CAS # | GPR172A, Gene ID: 79581, Accession: BC002917 |
| Catalog # | MBS1269779 |
| Price | |
| Order / More Info | GPR172A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|