| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | GPR89A cDNA Clone |
| Description | MW: 14,650 Da. |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens G protein-coupled receptor 89A, mRNA; Golgi pH regulator A; Golgi pH regulator A; G protein-coupled receptor 89A; Protein GPR89A; Putative MAPK-activating protein PM01; Putative NF-kappa-B-activating protein 90] |
| Gene, Accession, CAS # | GPR89A, Gene ID: 653519, Accession: BC003187 |
| Catalog # | MBS1268532 |
| Price | |
| Order / More Info | GPR89A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|