| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Plant RAB1A, Member RAS Oncogene Family (RAB1A) ELISA Kit |
| Description | n/a |
| Size | 48-strip-wells, 96-strip-wells, 5x96-strip-wells, 10x96-strip-wells, |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [RAB1A, member RAS oncogene family; Ras-related protein Rab-1A; ras-related protein Rab-1A; RAB1A, member RAS oncogene family; YPT1-related protein] |
| Gene, Accession, CAS # | RAB1A, Gene ID: 5861, NCBI: AAH00905.1 |
| Catalog # | MBS9375196 |
| Price | |
| Order / More Info | Plant RAB1A, Member RAS Oncogene Family (RAB1A) ELISA Kit from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|