| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Plant RAB5A, Member RAS Oncogene Family (RAB5A) ELISA Kit |
| Description | n/a |
| Size | 48-strip-wells, 96-strip-wells, 5x96-strip-wells, 10x96-strip-wells, |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [RAB5A, member RAS oncogene family; Ras-related protein Rab-5A; ras-related protein Rab-5A; RAB5A, member RAS oncogene family] |
| Gene, Accession, CAS # | RAB5A, Gene ID: 5868, NCBI: AAH18288.1 |
| Catalog # | MBS9375730 |
| Price | |
| Order / More Info | Plant RAB5A, Member RAS Oncogene Family (RAB5A) ELISA Kit from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|