| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MYO1A, aa783-1043 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MYO1A Antibody (aa783-1043, FITC) LS-C690649. The antibody is a rabbit polyclonal antibody raised against MYO1A. It has been selected for its ability to recognize MYO1A in immunohistochemical staining and western blotting. |
| Immunogen | Recombinant MYO1A (Met783-Arg1043) expressed in E. coli. |
| Other Names | MYO1A, BBMI, BBM-I, DFNA48, MIHC, MYHL, Myosin I heavy chain, Brush border myosin I, Myosin IA, Unconventional myosin-Ia |
| Gene, Accession # | MYO1A, Gene ID: 4640 |
| Catalog # | LS-C690649 |
| Price | |
| Order / More Info | MYO1A, aa783-1043 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|