| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MYO9A, aa2350-2400 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 10 blot |
| Concentration | n/a |
| Applications | IP |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MYO9A Antibody (aa2350-2400) LS-C763212 |
| Immunogen | Portion of GeneID: 4649 corresponding to ammino acids between 2350 and 2400 of UniprotID: B2RTY4 |
| Other Names | MYO9A, Myosin IXA, Unconventional myosin-9a, Unconventional myosin-IXa, Myosin-IXa, MYR7 |
| Gene, Accession # | MYO9A, Gene ID: 4649 |
| Catalog # | LS-C763212-10 |
| Price | |
| Order / More Info | MYO9A, aa2350-2400 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|