| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MYO3A, C-Terminus |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (1:1000), IHC (1:50) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | MYO3A Antibody (C-Terminus) LS-C330545 |
| Immunogen | KLH conjugated synthetic peptide selected from the C-terminal region of human MYO3A. |
| Other Names | MYO3A, DFNB30, Myosin IIIA, Myosin-IIIa |
| Gene, Accession # | MYO3A, Gene ID: 53904 |
| Catalog # | LS-C330545 |
| Price | |
| Order / More Info | MYO3A, C-Terminus Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|