| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | LSM14A, aa311-340 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | alkaline phosphatase (AP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | LSM14A Antibody (aa311-340, AP) LS-C223110. This LSM14A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 311-340 amino acids from the C-terminal region of human LSM14A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | LSM14A, AlphaSNBP, DKFZP434D1335, HRAP55, HRAP55A, FAM61A, LSM14 homolog A, RAP55, RNA-associated protein 55, RNA-associated protein 55A, Protein FAM61A, Protein LSM14 homolog A, Protein SCD6 homolog, RAP55A, C19orf13 |
| Gene, Accession # | LSM14A, Gene ID: 26065 |
| Catalog # | LS-C223110 |
| Price | |
| Order / More Info | LSM14A, aa311-340 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|