| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | PEX11A cDNA Clone |
| Description | MW: 24,884 Da. |
| Size | 0.01 mg Plasmid + 0.2 mL Glycerol-Stock |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens peroxisomal biogenesis factor 11 alpha, mRNA; Peroxisomal membrane protein 11A; peroxisomal membrane protein 11A; peroxisomal biogenesis factor 11 alpha; 28 kDa peroxisomal integral membrane protein; PMP28; Peroxin-11A; Peroxisomal biogenesis factor 11A; Protein PEX11 homolog alpha; PEX11-alpha] |
| Gene, Accession, CAS # | PEX11A, Gene ID: 8800, Accession: BC009697 |
| Catalog # | MBS1274226 |
| Price | |
| Order / More Info | PEX11A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|