| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | BMP2K / BIKE |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, rat, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:500 - 1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | BMP2K / BIKE Antibody LS-C340921. Specificity: Human BMP2K / BIKE |
| Immunogen | Synthetic peptide from human BMP2K. |
| Other Names | BMP2K, BMP2 inducible kinase, BIKE, BMP-2-inducible protein kinase, BMP-2 inducible kinase, HRIHFB2017, Bike kinase |
| Gene, Accession # | BMP2K, Gene ID: 55589 |
| Catalog # | LS-C340921 |
| Price | |
| Order / More Info | BMP2K / BIKE Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|