| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | BMP2K / BIKE, aa274-291 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein G purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (1:1000), IHC, IHC-P (10 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | BMP2K / BIKE Antibody (aa274-291) IHC-plus™ LS-B783. Specificity: Amino acids 274 to 291 of human BMP2K |
| Immunogen | Synthetic peptide from human BMP2K. |
| Other Names | BMP2K, BMP2 inducible kinase, BIKE, BMP-2-inducible protein kinase, BMP-2 inducible kinase, HRIHFB2017, Bike kinase |
| Gene, Accession # | BMP2K, Gene ID: 55589 |
| Catalog # | LS-B783 |
| Price | |
| Order / More Info | BMP2K / BIKE, aa274-291 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|