| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | BMP2K / BIKE, aa274-291 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, IHC-P |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | BMP2K / BIKE Antibody (aa274-291) LS-C121123. Recognizes human BMP2K. |
| Immunogen | KLH conjugated Amino acids 274 to 291 of human BMP2K. |
| Other Names | BMP2K, BMP2 inducible kinase, BIKE, BMP-2-inducible protein kinase, BMP-2 inducible kinase, HRIHFB2017, Bike kinase |
| Gene, Accession # | BMP2K, Gene ID: 55589 |
| Catalog # | LS-C121123 |
| Price | |
| Order / More Info | BMP2K / BIKE, aa274-291 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|