| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | BMP2K / BIKE, aa551-600 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, dog, horse, bat, gibbon, human, monkey, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, IHC-P, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | BMP2K / BIKE Antibody (aa551-600, FITC) LS-C443707. Specificity: Human BMP2K |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa551-600 of human BMP2K (Q4W5H2, NP_060063). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Marmoset, Dog, Bat, Rabbit, Horse (100%); Mouse, Rat, Bovine, Opossum, Platypus (92%); Galago (84%); Elephant (82%). |
| Other Names | BMP2K, BMP2 inducible kinase, BIKE, BMP-2-inducible protein kinase, BMP-2 inducible kinase, HRIHFB2017, Bike kinase |
| Gene, Accession # | BMP2K, Gene ID: 55589 |
| Catalog # | LS-C443707 |
| Price | |
| Order / More Info | BMP2K / BIKE, aa551-600 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|