| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | TFAP2A cDNA Clone |
| Description | MW: 47,440 Da. |
| Size | 0.01 mg Plasmid + 0.2 mL Glycerol-Stock |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens transcription factor AP-2 alpha (activating enhancer binding protein 2 alpha), mRNA; Transcription factor AP-2-alpha; transcription factor AP-2-alpha; transcription factor AP-2 alpha; AP-2 transcription factor; Activating enhancer-binding protein 2-alpha; Activator protein 2; AP-2] |
| Gene, Accession, CAS # | TFAP2A, Gene ID: 7020, Accession: BC017754 |
| Catalog # | MBS1277024 |
| Price | |
| Order / More Info | TFAP2A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|