| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | UBE2A cDNA Clone |
| Description | MW: 8,833 Da. |
| Size | 0.01 mg Plasmid + 0.2 mL Glycerol-Stock |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens ubiquitin-conjugating enzyme E2A (RAD6 homolog), mRNA; Ubiquitin-conjugating enzyme E2 A; ubiquitin-conjugating enzyme E2 A; ubiquitin conjugating enzyme E2 A; E2 ubiquitin-conjugating enzyme A; RAD6 homolog A; HR6A; hHR6A; Ubiquitin carrier protein A; Ubiquitin-protein ligase A] |
| Gene, Accession, CAS # | UBE2A, Gene ID: 7319, Accession: BC010175 |
| Catalog # | MBS1271730 |
| Price | |
| Order / More Info | UBE2A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|