| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | UBE4A cDNA Clone |
| Description | MW: 123,522 Da. |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens ubiquitination factor E4A (UFD2 homolog, yeast), mRNA; Ubiquitin conjugation factor E4 A; ubiquitin conjugation factor E4 A; ubiquitination factor E4A] |
| Gene, Accession, CAS # | UBE4A, Gene ID: 9354, Accession: BC112367 |
| Catalog # | MBS1275063 |
| Price | |
| Order / More Info | UBE4A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|