| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Recombinant Naumovozyma castellii Myosin-2A (MYO2A), partial |
| Description | MW: 179,490 Da. Purity ≥90% |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Myosin-2A; Class V unconventional myosin MYO2A; Type V myosin heavy chain MYO2A; Myosin V MYO2A] |
| Gene, Accession, CAS # | MYO2A, Gene ID: 11525428, Accession: XP_003678027.1 |
| Catalog # | MBS1350157 |
| Price | |
| Order / More Info | Recombinant Naumovozyma castellii Myosin-2A (MYO2A), partial from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|