| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Pig Interleukin-17A ELISA Kit |
| Description | n/a |
| Size | 48-strip-wells, 96-strip-wells, 5x96-strip-wells, 10x96-strip-wells, |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [interleukin-17A; Interleukin-17A; interleukin-17A] |
| Gene, Accession, CAS # | IL17A, Gene ID: 449530, NCBI: NP_001005729.1, UniProt: Q60I29 |
| Catalog # | MBS2887301 |
| Price | |
| Order / More Info | Pig Interleukin-17A ELISA Kit from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|