| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Syntaxin 1A, Brain (STX1A) Antibody Pair Kit (with Standard) |
| Description | Samples: Tissue Homogenates, Cell Lysates and Other Biological FluidsDetection Range: 0.312-20ng/mL |
| Size | 5x96 tests, 5x96 tests + mbs2090685 (antibody pairs support pack 1), 10x96 tests, 10x96 tests + mbs2090685 (antibody pairs support pack 1), |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (EIA), Chemiluminescence Immunoassays (CLIA), ELISPOT, Luminex |
| Other Names | [Syntaxin 1A (brain); Syntaxin-1A; syntaxin-1A; syntaxin 1A; Neuron-specific antigen HPC-1] |
| Gene, Accession, CAS # | STX1A, Gene ID: 6804, NCBI: AAH64644.1 |
| Catalog # | MBS2102250 |
| Price | |
| Order / More Info | Syntaxin 1A, Brain (STX1A) Antibody Pair Kit (with Standard) from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|