| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | SH2D2A cDNA Clone |
| Description | MW: 40,954 Da. |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens SH2 domain protein 2A, mRNA; SH2 domain-containing protein 2A; SH2 domain-containing protein 2A; SH2 domain containing 2A; SH2 domain-containing adapter protein; T cell-specific adapter protein; TSAd; VEGF receptor-associated protein] |
| Gene, Accession, CAS # | SH2D2A, Gene ID: 9047, Accession: BC012107 |
| Catalog # | MBS1270799 |
| Price | |
| Order / More Info | SH2D2A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|