| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | SH2D4A cDNA Clone |
| Description | MW: 46,978 Da. |
| Size | 0.01 mg Plasmid + 0.2 mL Glycerol-Stock |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens SH2 domain containing 4A, mRNA; SH2 domain-containing protein 4A; SH2 domain-containing protein 4A; SH2 domain containing 4A; Protein SH(2)A; Protein phosphatase 1 regulatory subunit 38] |
| Gene, Accession, CAS # | SH2D4A, Gene ID: 63898, Accession: BC082982 |
| Catalog # | MBS1270653 |
| Price | |
| Order / More Info | SH2D4A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|