| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Recombinant Mouse Beta-2-microglobulin (B2m) |
| Description | 21-119aa, Full Length of Mature Protein. MW: 13,779 Da. Purity >85% (SDS-PAGE) |
| Size | 0.05 mg (E-Coli), 0.2 mg (E-Coli), 0.5 mg (E-Coli), 0.05 mg (Baculovirus), 0.2 mg (Yeast) |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [beta-2-microglobulin; Beta-2-microglobulin; beta-2-microglobulin; beta-2 microglobulin] |
| Gene, Accession, CAS # | B2m, Gene ID: 12010, Accession: NP_033865.2 |
| Catalog # | MBS718657 |
| Price | |
| Order / More Info | Recombinant Mouse Beta-2-microglobulin (B2m) from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|