| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human UBE3A (Ubiquitin Protein Ligase E3A) CLIA Kit |
| Description | This CLIA kit applies to the in vitro quantitative determination of UBE3A concentrations in serum, plasma and other biological fluids.This kit uses Sandwich-CLIA as the method. The micro CLIA plate provided in this kit has been pre-coated with an antibody specific to UBE3A. Standards or samples are added to the appropriate micro CLIA plate wells and combined with the specific antibody. Then a biotinylated detection antibody specific for UBE3A and Avidin-Horseradish Peroxidase (HRP) conjugate is |
| Size | 48-strip-wells, 96-strip-wells, 5x96-strip-wells, 10x96-strip-wells, |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [ubiquitin protein ligase E3A; LD21888p; CG6190 gene product from transcript CG6190-RA; Ubiquitin protein ligase E3A; LD21888p] |
| Gene, Accession, CAS # | UBE3A, Gene ID: 39266, NCBI: NP_648452.1 |
| Catalog # | MBS2530651 |
| Price | |
| Order / More Info | Human UBE3A (Ubiquitin Protein Ligase E3A) CLIA Kit from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|