| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | KDM4A / JHDM3A / JMJD2A |
| Clone | 5H1 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG1 |
| Format | ascites |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ICC (1:200 - 1:1000), IF (1:200 - 1:1000), IHC (1:200 - 1:1000), WB (1:500 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | KDM4A / JHDM3A / JMJD2A Antibody (clone 5H1) LS-C758865 |
| Immunogen | Purified recombinant fragment of human KDM4A expressed in E. coli. |
| Other Names | KDM4A, JMJD2A, Jumonji domain containing 2A, JMJD2, Jumonji domain containing 2, KIAA0677, JHDM3A, Lysine-specific demethylase 4A |
| Gene, Accession # | KDM4A, Gene ID: 9682 |
| Catalog # | LS-C758865 |
| Price | |
| Order / More Info | KDM4A / JHDM3A / JMJD2A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|