| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | KDM4A / JHDM3A / JMJD2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Sheep |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | KDM4A / JHDM3A / JMJD2A Antibody LS-C143950. Specificity: Human/Mouse. |
| Immunogen | Recombinant corresponding to human KDM4A Lys386Ser514 expressed in E. coli (AAH02558) |
| Other Names | KDM4A, JMJD2A, Jumonji domain containing 2A, JMJD2, Jumonji domain containing 2, KIAA0677, JHDM3A, Lysine-specific demethylase 4A |
| Gene, Accession # | KDM4A, Gene ID: 9682 |
| Catalog # | LS-C143950 |
| Price | |
| Order / More Info | KDM4A / JHDM3A / JMJD2A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|