| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | EPM2A / Laforin, aa80-130 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | bovine, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, IHC-P (10 µg/ml), WB (0.25 - 0.5 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | EPM2A / Laforin Antibody (aa80-130) IHC-plus™ LS-B7949. Specificity: Human EPM2A. |
| Immunogen | A portion of amino acids 80-130 of human EPM2A. |
| Other Names | EPM2A, EPM2, LAFPTPase, LDE, Lafora PTPase, MELF, Laforin, LD |
| Gene, Accession # | EPM2A, Gene ID: 7957 |
| Catalog # | LS-B7949 |
| Price | |
| Order / More Info | EPM2A / Laforin, aa80-130 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|