| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | EPM2A / Laforin, internal region |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Goat |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, Peptide-ELISA, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | EPM2A / Laforin Antibody (internal region, Biotin) LS-C742453. This antibody is expected to recognize isoform a (NP_005661.1) only. |
| Immunogen | EATGHTNEMKHTTD |
| Other Names | EPM2A, EPM2, LAFPTPase, LDE, Lafora PTPase, MELF, Laforin, LD |
| Gene, Accession # | EPM2A, Gene ID: 7957 |
| Catalog # | LS-C742453 |
| Price | |
| Order / More Info | EPM2A / Laforin, internal region Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|