| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Human Complement Fragment 4A ELISA Kit |
| Description | Background/Introduction: This Quantitative Sandwich ELISA kit is only for in vitro research use only, not for drug, household, therapeutic or diagnostic applications. This kit is intended to be used for determination the level of C4A (hereafter termed analyte) in undiluted original Human body fluids, tissue homogenates, secretions or feces samples. This kit is NOT suitable for assaying non-biological sources of substances. |
| Size | 48-strip-wells, 96-strip-wells, 5x96-strip-wells, 10x96-strip-wells, |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [complement C4-A isoform 1 preproprotein; Complement C4-A; complement C4-A; acidic C4; C4A anaphylatoxin; Rodgers form of C4; acidic complement C4; C3 and PZP-like alpha-2-macroglobulin domain-containing protein 2; complement component 4A (Rodgers blood group); Acidic complement C4; C3 and PZP-like alpha-2-macroglobulin domain-containing protein 2] |
| Gene, Accession, CAS # | C4A, Gene ID: 720, NCBI: NP_009224.2, UniProt: P0C0L4 |
| Catalog # | MBS018792 |
| Price | |
| Order / More Info | Human Complement Fragment 4A ELISA Kit from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|