| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | Rat Alpha S2-casein-like A (CSN1S2A) ELISA Kit |
| Description | Samples: Serum, plasma, Cell Culture Supernatants, body fluid and tissue homogenate |
| Size | 48-strip-wells, 96-strip-wells, 5x96-strip-wells, 10x96-strip-wells, |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [alpha-S2-casein-like A; Alpha-S2-casein-like A; alpha-S2-casein-like A; alpha-S2A-casein; casein alpha S2-like A; pre-alpha S2a casein (AA -15 to 165); Alpha-S2A-casein; Casein alpha S2-like A] |
| Gene, Accession, CAS # | CSN1S2A, Gene ID: 100009287, NCBI: NP_001075869.1 |
| Catalog # | MBS7208517 |
| Price | |
| Order / More Info | Rat Alpha S2-casein-like A (CSN1S2A) ELISA Kit from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|