| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Carboxylesterase 5A / CES5A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | unconjugated |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Carboxylesterase 5A / CES5A Antibody LS-C483323. Specificity: Mouse CES5 / Carboxylesterase 5 |
| Immunogen | Recombinant Mouse CES5 / Carboxylesterase 5 Protein |
| Other Names | CES5A, Carboxylesterase 5A, CES4C1, CES5, CES7, Carboxylesterase 5, Carboxylesterase 7, CAUXIN |
| Gene, Accession # | CES5A, Gene ID: 221223 |
| Catalog # | LS-C483323 |
| Price | |
| Order / More Info | Carboxylesterase 5A / CES5A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|