| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Carboxylesterase 5A / CES5A, aa396-445 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | dog, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Carboxylesterase 5A / CES5A Antibody (aa396-445, FITC) LS-C454495. Specificity: Human CES5A / CES7 |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa396-445 of human CES5A (Q6NT32, NP_659461). Percent identity by BLAST analysis: Human, Monkey (100%); Gorilla (83%). |
| Other Names | CES5A, Carboxylesterase 5A, CES4C1, CES5, CES7, Carboxylesterase 5, Carboxylesterase 7, CAUXIN |
| Gene, Accession # | CES5A, Gene ID: 221223 |
| Catalog # | LS-C454495 |
| Price | |
| Order / More Info | Carboxylesterase 5A / CES5A, aa396-445 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|