| 产品详情 |
| Edit |   |
| Product Name | PHF5A cDNA Clone |
| Description | MW: 12,405 Da. |
| Size | 0.01 mg Plasmid + 0.2 mL Glycerol-Stock |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Other Names | [Homo sapiens PHD finger protein 5A, mRNA; PHD finger-like domain-containing protein 5A; PHD finger-like domain-containing protein 5A; PHD finger protein 5A; Splicing factor 3B-associated 14 kDa protein; SF3b14b] |
| Gene, Accession, CAS # | PHF5A, Gene ID: 84844, Accession: BC007321 |
| Catalog # | MBS1268748 |
| Price | |
| Order / More Info | PHF5A cDNA Clone from MYBIOSOURCE INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|