| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | COX5A, aa100-150 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 10 blot |
| Concentration | n/a |
| Applications | IP, WB (1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | COX5A Antibody (aa100-150) LS-C763091 |
| Immunogen | Portion of GeneID: 9377 corresponding to ammino acids between 100 and 150 of UniprotID: P20674 |
| Other Names | COX5A, COX-VA, COX, VA |
| Gene, Accession # | COX5A, Gene ID: 9377 |
| Catalog # | LS-C763091-10 |
| Price | |
| Order / More Info | COX5A, aa100-150 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|