| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | HTR5A / 5-HT5A Receptor, aa192-241 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | Peptide-ELISA (1:10000), WB (1:500 - 1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | HTR5A / 5-HT5A Receptor Antibody (aa192-241) LS-C200062. Specificity: 5-HT-5A Antibodyantibody detects endogenous levels of 5-HT-5A. |
| Immunogen | Synthetic peptide from human 5-HT-5A. (AA Range: 192-241) |
| Other Names | HTR5A, 5-HT-5, 5-HT-5A, 5-HT5A, 5-HT5a receptor, 5-hydroxytryptamine5a, Serotonin 5-HT5a receptor, Serotonin 5a receptor, Serotonin receptor 5A |
| Gene, Accession # | HTR5A, Gene ID: 3361 |
| Catalog # | LS-C200062 |
| Price | |
| Order / More Info | HTR5A / 5-HT5A Receptor, aa192-241 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|