| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | COX5A, aa46-73 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | COX5A Antibody (aa46-73, HRP) LS-C540393. This COX5A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 46-73 amino acids from the Central region of human COX5A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | COX5A, COX-VA, COX, VA |
| Gene, Accession # | COX5A, Gene ID: 9377 |
| Catalog # | LS-C540393 |
| Price | |
| Order / More Info | COX5A, aa46-73 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|