| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | COX5A, aa53-98 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, rat, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | COX5A Antibody (aa53-98) LS-C313721. Specificity: Human COX5A |
| Immunogen | Synthetic peptide, corresponding to amino acids 53-98 of Human COX5A. |
| Other Names | COX5A, COX-VA, COX, VA |
| Gene, Accession # | COX5A, Gene ID: 9377 |
| Catalog # | LS-C313721 |
| Price | |
| Order / More Info | COX5A, aa53-98 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|