| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB6KIFL / KIF20A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC (1:50 - 1:200), WB (1:200 - 1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB6KIFL / KIF20A Antibody LS-C405106. Specificity: Human RAB6KIFL / KIF20A |
| Immunogen | Recombinant human KIF20A |
| Other Names | KIF20A, Kinesin family member 20A, Kinesin-like protein KIF20A, GG10_2, Mitotic kinesin-like protein 2, MKLP2, Rabkinesin-6, RAB6KIFL |
| Gene, Accession # | KIF20A, Gene ID: 10112 |
| Catalog # | LS-C405106 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB6KIFL / KIF20A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|