| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB6KIFL / KIF20A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | n/a |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB6KIFL / KIF20A Antibody (HRP) LS-C673667 |
| Immunogen | Recombinant Human Kinesin-like protein KIF20A protein (161-294AA) |
| Other Names | KIF20A, Kinesin family member 20A, Kinesin-like protein KIF20A, GG10_2, Mitotic kinesin-like protein 2, MKLP2, Rabkinesin-6, RAB6KIFL |
| Gene, Accession # | KIF20A, Gene ID: 10112 |
| Catalog # | LS-C673667 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB6KIFL / KIF20A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|