| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB6KIFL / KIF20A, C-Terminus |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, dog, bovine, rat, porcine, horse, gibbon, chimpanzee, human |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC, IHC-P, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB6KIFL / KIF20A Antibody (C-Terminus, Biotin) LS-C481035. Specificity: Human KIF20A |
| Immunogen | Synthetic peptide from C-Terminus of human KIF20A (O95235, NP_005724). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Monkey, Elephant, Panda, Dog, Bovine, Rabbit, Horse, Pig, Opossum (100%); Galago, Marmoset, Mouse, Bat, Guinea pig (93%); Turkey, Chicken (92%); Rat (86%); Zebra finch (84%). |
| Other Names | KIF20A, Kinesin family member 20A, Kinesin-like protein KIF20A, GG10_2, Mitotic kinesin-like protein 2, MKLP2, Rabkinesin-6, RAB6KIFL |
| Gene, Accession # | KIF20A, Gene ID: 10112 |
| Catalog # | LS-C481035 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB6KIFL / KIF20A, C-Terminus Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|