| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RAB6KIFL / KIF20A, C-Terminus |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, dog, bovine, porcine, horse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | IP (2 - 5 µg/mg lysate), WB (1:2000 - 1:10000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RAB6KIFL / KIF20A Antibody (C-Terminus) LS-C286028. Specificity: Region between residue 840 and the C-terminus (residue 890) of human Kinesin Family Member 20A (RAB6 Interacting, Kinesin-Like) using the numbering given in entry NP_005724.1 (GeneID 10112). |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | KIF20A, Kinesin family member 20A, Kinesin-like protein KIF20A, GG10_2, Mitotic kinesin-like protein 2, MKLP2, Rabkinesin-6, RAB6KIFL |
| Gene, Accession # | KIF20A, Gene ID: 10112 |
| Catalog # | LS-C286028 |
| Price | |
| Order / More Info | RAB6KIFL / KIF20A, C-Terminus Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|