| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SERF1A / SERF1, aa11-60 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, monkey, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | SERF1A / SERF1 Antibody (aa11-60, Biotin) LS-C474916. Specificity: Human SERF1A / SERF1 |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa11-60 of human SERF1A (O75920, NP_068802). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Monkey (100%). |
| Other Names | SERF1A, 4F5, FAM2A, FAM2B, H4F5, Protein 4F5, SMA modifier 1, SERF1, Small EDRK-rich factor 1, SMAM1 |
| Gene, Accession # | SERF1A, Gene ID: 8293 |
| Catalog # | LS-C474916 |
| Price | |
| Order / More Info | SERF1A / SERF1, aa11-60 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|