| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TCAF1 / FAM115A, Internal |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | serum |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC (1:50 - 1:200), WB (1:200 - 1:1000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | TCAF1 / FAM115A Antibody (Internal) LS-C145192. Specificity: Human 102 kD protein |
| Immunogen | Synthetic peptide derived from internal domain of the human FAM115A protein |
| Other Names | TCAF1, FAM115A, KIAA0738, Protein FAM115A |
| Gene, Accession # | TCAF1, Gene ID: 9747 |
| Catalog # | LS-C145192 |
| Price | |
| Order / More Info | TCAF1 / FAM115A, Internal Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|