| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM190A, aa71-120 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, bovine, rat, horse, bat, gibbon, chimpanzee, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM190A Antibody (aa71-120, HRP) LS-C460400. Specificity: Human FAM190A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa71-120 of human CCSER1 (Q9C0I3-2, NP_997374). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Monkey, Galago, Marmoset, Bovine, Bat, Horse (100%); Elephant, Rabbit, Guinea pig (92%); Mouse, Rat (85%). |
| Other Names | CCSER1, KIAA1680, Protein FAM190A, FAM190A |
| Gene, Accession # | CCSER1, Gene ID: 401145 |
| Catalog # | LS-C460400 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM190A, aa71-120 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|