| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM190A, aa780-808 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate, azide-free |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM190A Antibody (aa780-808, Azide-free, HRP) LS-C261129. This KIAA1680 antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 780-808 amino acids from the C-terminal region of human KIAA1680. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | CCSER1, KIAA1680, Protein FAM190A, FAM190A |
| Gene, Accession # | CCSER1, Gene ID: 401145 |
| Catalog # | LS-C261129 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM190A, aa780-808 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|