| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM193A, aa1132-1181 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM193A Antibody (aa1132-1181) LS-C187416. Specificity: Human FAM193A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa1132-1181 of human FAM193A (P78312, NP_003695). Percent identity by BLAST analysis: Human (100%). |
| Other Names | FAM193A, C4orf8, Protein IT14, RES4-22, Protein FAM193A |
| Gene, Accession # | FAM193A, Gene ID: 8603 |
| Catalog # | LS-C187416 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM193A, aa1132-1181 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|