| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RMND5A, aa1-249 |
| Clone | 3D1 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2b |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RMND5A Antibody (aa1-249, clone 3D1) LS-C336796. Specificity: Human RMND5A / RMD5 |
| Immunogen | Human recombinant protein fragment corresponding to amino acids 1-249 of human RMND5A (NP_073617) produced in E. coli. |
| Other Names | RMND5A, CTLH, FLJ13910, RMD5, GID2, GID2A, p44CTLH, Protein RMD5 homolog A |
| Gene, Accession # | RMND5A, Gene ID: 64795 |
| Catalog # | LS-C336796 |
| Price | |
| Order / More Info | RMND5A, aa1-249 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|