| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RMND5A, aa132-181 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, mouse, guinea pig, bovine, porcine, horse, bat, rat, chimpanzee, gibbon, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RMND5A Antibody (aa132-181, HRP) LS-C478719. Specificity: Human RMND5A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa132-181 of human RMND5A (Q9H871, NP_073617). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Monkey, Mouse, Rat, Ferret, Bovine, Bat, Panda, Rabbit, Horse, Pig, Guinea pig (100%). |
| Other Names | RMND5A, CTLH, FLJ13910, RMD5, GID2, GID2A, p44CTLH, Protein RMD5 homolog A |
| Gene, Accession # | RMND5A, Gene ID: 64795 |
| Catalog # | LS-C478719 |
| Price | |
| Order / More Info | RMND5A, aa132-181 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|