| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RMND5A, aa300-327 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | RMND5A Antibody (aa300-327, FITC) LS-C240035. This RMND5A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 300-327 amino acids from the C-terminal region of human RMND5A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | RMND5A, CTLH, FLJ13910, RMD5, GID2, GID2A, p44CTLH, Protein RMD5 homolog A |
| Gene, Accession # | RMND5A, Gene ID: 64795 |
| Catalog # | LS-C240035 |
| Price | |
| Order / More Info | RMND5A, aa300-327 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|